قیمت خرید پنج راهی برنجی پمپ در شرکت تولیدی شیرآلات برنجی ارس والو بر اساس قیمت مواد اولیه تولید و همچنین میزان کارکرد ماشین کاری قطعه در کلیه مراحل تولید ، محاسبه و به مشتریان اعلام می شود .
امروزه با توجه به اینکه قیمت مواد اولیه دارای نوسان شدید است معمولا قیمت این قطعه به روز اعلام میشود . شما عزیزان می توانید از طریق شماره درج شده در وبسایت پیش رو و تماس با واحد فروش شرکت ارس والو از قیمت خرید و فروش این قطعه آگاه شوید .
شرکت ارس والو مفتخر به تولید پنج راهی برنجی پمپ آب با بهترین کیفیت و طراحی منحصر به فرد بوده که از ویژگیهای ممتاز این محصول ایجاد قسمت آچار خور در انتهای رزوه ی داخلی و همچنین وزن 240 گرمی و ارتفاع 85 میلیمتری آن می باشد .

آلیاژ برنج پنج راهی ارس :
برنج آلیاژی از مس و فلز روی (cu+zn)می باشد که از دیر باز تولید شده است و به دلیل کارایی،سختی،مقاومت در برابر خوردگی و ظاهر آن ارزشمند است.

خواص دقیق برنج های مختلف بستگی به ترکیب آلیاژ برنج یعنی نسبت مس _روی دارد.با این حال ،همه ی برنج ها به دلیل ماشین کاری یا سهولت آن ها که می توانند به شکل مورد نظر در آیند ارزشمند هستند.

برنج رنگی تقریبا زرد دارد که شبیه به رنگ طلا است.

برنج معمولا قابلیت چکشخواری بیشتری نسبت به مس و روی دارد و تقریبا دمای ذوب آن بین ۹۰۰ تا ۹۴۰ درجه سانتی گراد است.

– میزان خوردگی و اکسایش آلیاژ برنج:
برنج در برابر کدر شدن و لکه دار شدن هم مقاومت دارد،یعنی دیرتر اکسایش می یابد.در اثر تماس طولانی مدت آلیاژ با محیط اطراف (مانند آب،نمک های اسیدی،اسیدهای آلی،آب دریا و…)خوردگی به طور یکنواخت در سطح آلیاژ به وجود می آید.نرخ خوردگی عمومی نسبتا پایین است و کم خطر می باشد.

-کاربرد های آلیاژ برنج:
آلیاژ برنج یکی از آلیاژهای مورد تایید طب سنتی است که بیشتر به شکل قاشق،سماور،کتری و…از دیرباز مورد استفاده قرار می گرفته است.

همچنین برنج به دلیل قابلیت شکل پذیری سرد وگرم عالی ،روش های ساخت متفاوتی از جمله پولک زنی،کشش،شکل دادن و خم شدن،برش و استامپ کردن دارد که در کاربردهایی مانند فنرها،سوییچ ها،اتصالات،رله های قسمت های کشیده شده استفاده میشود.

-پنج راهی برنجی ارس والو :
این مجموعه اقدام به تولید پنج راهی تقسیم برنجی داشته که اولین وتنها تولید کننده پنج راهی برنجی در ایران با نام تجاری ارس است.این پنج راهی دارای بالاترین وزن و گارانتی مادام العمر هستند.

از موارد استفاده این پنج راهی میتوان به نصب بر روی انواع پمپ های آب خانگی و صنعتی به منظور اتصال منبع دیافراگمی ، پرشر سوییچ وگیج مانومتراشاره کرد