انواع شیر یکطرفه فنری با سوپاپ برنجی در شرکت تولیدی ارس والو تولید می شود .

شیر یکطرفه ارس برای خدمات آب خانگی, حرارت و آب و هوا, سیستم های هوای فشرده مناسب است. این کالا را می توان به صورت عمودی, افقی و مورب نصب کرد.
جنس بدنه این مدل از برنج و صفحه داخلی آن از برنج آبکاری شده می باشد, واشر از جنس NBR و فنر نیز از فولاد ضد زنگ ساخته شده که می تواند دمای منفی ۲۰ تا ۱۰۰ درجه سانتیگراد را تحمل کند.
همچنین این شیر دارای ۵ سال ضمانت تعویض این شرکت می باشد.

دانش فنی متخصصین شرکت ارس والو به همراه امکانات سخت‌افزاری با فن‌آوری بالا و متنوع همچون ترانسفرماشین‌ها، انواع پرس‌های فورج، پرس‌های آرایش، خطوط مونتاژ، سیستم اتوماتیک آبکاری و … مجموعه بهتراشان سپاهان را قادر ساخته است محصولات با کیفیت بسیار بالا و گسترده را در کوتاه‌ترین زمان ممکن تولید نماید.
شرکت ارس والو با بهره‌مندی از آزمایشگاه‌های تخصصی خود، محصولات تولیدی را همواره مورد تست و ارزیابی قرار داده تا بدین وسیله از انطباق کامل محصول تولیدی با استانداردهای ملی و بین‌المللی مطمئن گردد. این شرکت افتخار دارد که تولیدات خود را همراه با 5 سال گارانتی بی قید و شرط شناخته شود.
تمامی این امکانات و فناوری‌ها برای تحقق شعار کیفیت برتر به خدمت در آمده تا این اطمینان خاطر را در مصرف‌کننده ایجاد کند که همواره با “ارس والو” می‌توانید کیفیت را در مقیاس جهانی تجربه کنید.
نام aras valve در سراسر جهان با محصولات با کیفیت بالا رقابتی تبدیل شده و در حال حاضر در بیش از ۵۴ کشور در سراسر جهان فروخته شده و نصب شده است. تمام شیر آلات aras valve در یکی از مجموعه های پیشرفته ایرانی با استفاده از روش های اتوماتیک برای تولید، مونتاژ، آزمایش و بسته بندی تولید می شوند. هر شیر در مرحله تولید و مونتاژ ۱۰۰٪ تست شده و حداکثر سطح عملکرد و بالاترین استانداردهای کیفیت مطابق با ایزو ۹۰۰۱ را تضمین می کند.